Zápisník alkoholičky, 33. díl - Je konec, jsem v pr...

07. 04. 2018

Duben 2018

Nedovedu asi popsat to, jak se mi ulevilo. Byla jsem, a to úplně bez okolků přiznávám, naprosto v prdeli. Byla jsem ze sebe tak zhnusená a zoufalá, že jsem začala plakat nad tím, jak beznadějně jsem dopadla.

Nebyla jsem schopná vystřízlivět a teď, když jsem věděla, že někam nastoupím, jsem to ani nechtěla. Bydlela jsem u mamky, ta byla přes den v práci, takže jsem si vlastně popíjela, jak jsem sama uznala za vhodné, tedy pořád.

Měla jsem šílený strach, že vystřízlivění a celý ten proces střízlivění mě prostě zabije. Manžel dal dceru k rodičům, díky bohu.

Vidět svoji matku v tomhle stavu by ji mohlo opravdu poznamenat do konce života. Byla jsem úplná troska, oteklá, odporná, nechutná.

Léčba závislosti

Moje cesta k normálnímu životu však ještě měla být trnitá. Víc, než jsem si dokázala představit. Pokud vás zajímá, jak jsem léčbu zvládala, klikněte na další sérii:

II. DETOX A LÉČBA závislosti

 

Kniha Zápisník alkoholičky


Chcete vědět co bylo dál, znát celý příběh? V knize si přečtete o mnoho víc, o dalším životě i smrti, o abstinenci, komentáře rodiny, pacientů, terapeutů. Nákupem podpoříte naše Centrum Alkos pro boj se závislostmi.


© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište mStránce